Kaliteli hizmeti kendisine ilke edinen kuruluşumuz Hatay’da ALO BÖCEK HASTANESİ BÖCEK İLAÇLAMA TEMİZLİK HİZMETLERİ ailesi sizlere ekonomik çözümler üretmek için her geçen gün kendisini yeniliyor. Gelişen teknolojiyi ve sektörün gereksinimlerini iyi bilen ALO BÖCEK HASTANESİ BÖCEK İLAÇLAMA TEMİZLİK HİZMETLERİ ailesi sizlere çağdaş ve güvenilir hizmet sunmaktan onur duyuyor. Firmamız WHO(Dünya sağlık teşkilatı)’nun gelişmelerini takip eden ve uygulayan, sağlık bakanlığından ruhsatlı esnetesileri halk sağlığı ve kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili, uzman ve çok tecrübeli bir kuruluştur.
Böcek ilaçlama uygulaması konusunda hizmet sektörünün tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak ALO BÖCEK HASTANESİ BÖCEK İLAÇLAMA TEMİZLİK HİZMETLERİ bilimsel ve modern hizmetlerini, teknolojik ekipmanlarını yılların birikimini ve tecrübesini müşterileriyle paylaşmaktadır. Kalite anlayışı ile müşterinin verilen hizmetten tatminini ana hedefimiz olarak benimsedik.
Böcek Hastanesi olarak; yılların verdiği tecrübe ile ev, işyerlerinizdeki yaşam kalitesini yükseltmek adına kurulduk. İlaçlama sektöründe var olduğumuzdan bu yana müşteri memnuniyetini her zaman daha üst seviyeye çıkardık veya çıkarmayada devam edeceğiz.
ALO BÖCEK HASTANESİ BÖCEK HAŞERE İLAÇLAMA TEMİZLİK HİZMETLERİ yaptığı işin arkasındadır.
Siz de Hatay’da ALO BÖCEK HASTANESİ İLAÇLAMA ailesinin avantajlarından faydalanmak isterseniz, hemen şimdi bizi arayın, biliyorsunuz, size bir telefon kadar yakınız.

VİZYONUMUZ
Doğaya duyarlı, insani, fikirsel ve etik değerler açısından dürüst bir anlayış içerisinde sektörümüzde en iyi hizmeti en teknolojik imkânlarla vermek, birlikte çalıştığımız kişi – kurumlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş ortağı olmaktır.

MİSYONUMUZ
Yurdumuz insanına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli temizlik hizmetleri sunmaktır.