Alo Böcek Hastanesi

Fare


Kemirici takımının en yaygın olanı ve elastiki vücut yapılarıyla her türlü alana rahatlıkla girebilmekte olan fareler, bünyelerinde taşımış oldukları ve dolaştıkları alanlardan toplamış oldukları bakteri ve mikroplarla, diğer canlı türleri üzerinde olumsuz etkiler oluşturabilmektedir. Özellikle beslenme ve barınma ihtiyacı ile insanların yaşam sürdürdükleri alanlara yayılmakta olan fareler, insan sağlığı üzerinde ciddi boyutlarda problemlere yol açabilmektedir. Bu nedenle fare ilaçlama hizmetleri, sağlığımız ve kaliteli bir yaşam sürdürebilmemiz açısından oldukça önemlidir. Alanında uzman fare ilaçlama firmaları ile iletişime geçerek, yaşam alanlarınızı bu gibi problemlerden kısa sürede kurtarmanız mümkündür.


Alo Böcek Hastanesi

Çekirge


Düz kanatlı böcekler grubunun sıçrayıcı üyelerinden olan çekirge, 2-10 cm arası büyüklüğe sahip, genellikle sıcak bölgelerde yaşamakta olan böcek türlerinden biridir. Zengin bitki örtüsüne sahip ülkelere yapmış oldukları göçlerle ünlü olan çekirgeler, bitkilerle, bitki kökleriyle ve otlarla beslenmektedirler. Bu nedenle evlerimizin bahçelerini ya da sebze ve meyve ektiğimiz arazileri istila etme ihtimalleri oldukça yüksektir. Bu istila sonucunda çok sayıda bitkiye zarar verecek olan çekirgeler, bu zarar sonucunda verimliliği azaltmaktadır. Bu nedenle çekirge problemlerinin önüne geçilmesi oldukça önemlidir. Yoğun bir sayıya sahip olan çekirgelerle mücadele, kişisel ilaçlama yöntemleri ile ne yazık ki mümkün değildir. Bunun için profesyonel böcek ilaçlama firmalarının sağlamış olduğu çekirge ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir.


Alo Böcek Hastanesi

Hamam Böceği


Genellikle yaz aylarında daha sık görülen ve hızlı üreme yapılarıyla bulundukları alanı hakimiyet altına alan hamam böcekleri, böcek türleri içerisinde insanlar açısından problem oluşturan en yaygın türdür. Çok fazla çeşidi bulunmakla birlikte en yaygın türleri Alman Hamam Böceği, Amerikan Hamam Böceği ve Doğu (Oryantal) Hamam böceğidir. Bu canlılar insanların yaşam alanlarında sıklıkla karşılaşılan ve etrafa yaymış oldukları bakterilerle insan sağlığı üzerinde ciddi problemlere yol açan zararlı canlılardır. Bu nedenle evlerimizde, iş yerlerimizde ya da insan trafiğinin yoğun olduğu her türlü yaşam alanında hamam böceği problemleri ile karşılaşılması durumunda profesyonel ilaçlama hizmetlerinden destek alınması gerekmektedir. Alo Böcek Hastanesi olarak, yaşam alanlarınızda meydana gelen tüm hamam böceği problemlerini kısa süre içerisinde en etkili ilaçlama yöntemleri ile ortadan kaldırmaktayız…


Alo Böcek Hastanesi

Sivrisinek


İnce bacaklı ve uzun vücut yapısı ve kanatlarıyla sinek grubunda yer alan sivrisinekler, 3-9 mm boylarında bulunan ve genellikle kan emerek beslenen bir canlı türüdür. İnsanların ya da hayvanların kanını emmekte olan sivrisinekler, bu işlemi gerçekleştirirken emdikleri kanın yerine salgıladıkları sıvıyla bu alanda yoğun bir kızarıklık ve kaşıntı hissi bırakmaktadır. Salgıladıkları sıvı içerisinde bulunan bakteriler ile çeşitli rahatsızlıkların oluşmasına zemin hazırlamaktadırlar. Ayrıca kan yoluyla bulaşan hastalıkların da canlılar arasında taşınmasına sebep olabilmektedirler. Bu nedenle sivrisineklerin bulundukları alanlardan çok fazla zaman kaybetmeden temizlenmeleri gerekmektedir. Sivrisinek ilaçlamaları, yoğun bir nüfusa sahip olmaları ve basit yöntemlerle imha edilememeleri nedeniyle profesyonel ilaçlama firmalarının teknikleri ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Alo Böcek Hastanesi olarak geliştirmiş olduğumuz etkili ilaçlama yöntemlerimiz ile yaşam alanlarınızda meydana gelen tüm sivrisinek problemlerine kısa sürede son vermekteyiz.


Alo Böcek Hastanesi

Örümcek


Eklembacaklılar grubunda yer alan ve oldukça yaygın bir tür olan örümcekler, her türlü ortamda yaşayabilmektedirler. Yuva yapmak için kuytu ve kapalı alanları tercih etmeleri nedeniyle evlerimizde sıklıkla rastlamakta olduğumuz örümcekler, ördükleri ağlarla birlikte çeşitli bakteri ve mikrobun yaşam alanlarımıza yayılmasına neden olmaktadırlar. Oluşturacağı tehlikeli durumların önüne geçmek adına bu zararlı canlıların, yaşam alanlarımızdan uzaklaştırılması gerekmektedir. Fakat hem yumurtlama sistemi ile ürüyor olmaları hem de basit işlemlerle imha edilemeyecekleri için profesyonel örümcek ilaçlama firmalarının sağlamış olduğu uygulamalardan faydalanılması gerekmektedir. Bizler Alo Böcek Hastanesi İlaçlama firması olarak, yaşam alanlarınızda meydana gelen tüm örümcek problemlerini, geliştirmiş olduğumuz etkili ilaçlama yöntemlerimiz ile kısa sürede ortadan kaldırmaktayız.